Fashion ID за лежерни мажи

На 7ми март во Skopje City Mall, Fashion ID одржа презентација колекциите пролет/лето 2013 за брендовите Hugo Boss Orange, Diesel и Marlboro Classics.

За жал не успеавме да присуствуваме на настанот, но благодарение на Fashion ID можеме со вас да споделиме дел од lookbook фотографиите од овие колекции.

Од тоа што можевме да погледнеме, панталоните во боја, војничкиот принт и пастелните бои се тотален хит. Момци, подготвени? :)

image

image

image

Facebook CommentYou may also like