Celebrate Life и оваа пролет!

Веќе е и официјално, оваа пролет ќе се радуваме на новата колекција на маички Celebrate Life дизајнирани од Indog!

Само како најава споделуваме неколку фотографии (дел од нив досега необјавени wohoo!) од снимањето на промо кампањата, а наскоро ќе имаме и мноогу повеќе инфо за пролетното издание на Celebrate Life.

Фотографи – Ани и Дими, фризура и шминка – Panache, модели – супер лежерни скопски фаци, Пистолеро, Реља од The John, Ивана и Ангела.

Нема потреба да објаснуваме дека едвај чекаме да ги пробаме маичките, нели? :)

image

image

image

image

image

image

Facebook CommentYou may also like