(Про)летни подароци со Mana Fashion! | Spring/summer giveaway with Mana Fashion

Се сеќавате на нашата соработка со Mana Fashion од минатата година? Помеѓу деновиве со поројни дождови, конечно начекавме сончев ден (од топлото скопско жешко лето) за да се сликаме и да ви ги презентираме подароците од нашата нова соработка!

Овој пат Mana ви подарува три супер маички за кои заедно направивме интересни комбинации за да ве инспирираат за деновите што следат :)

image

Што треба да направите за да ги добиете?

1) Заследете нè на нашиот инстаграм профил тука: http://instagram.com/skopjecasual

2) Заследете ги Mana Fashion тука: http://instagram.com/mana_fashion

3) Постирајте слика од вашата омилена пролетно-летна комбинација на инстаграм и тагнете ја со двата хаштага #manafashion #skopjecasual

image

image

4) Чекајте да ве напишеме во следниот пост :)

Добитничките на подароците ќе ги прогласиме идниот понеделник (02.06) така што имате доволно време да сликнете ;)

Со среќа! :)

image

image

Facebook CommentYou may also like