Мали слатки нешта | Sweet little things

Многу ги сакам деновите кои потврдуваат дека радоста е во малите нешта. Собирање со пријателите, домашен чизкејк (фалааа Сандра! :*), муабети до доцна во ноќта и по некоја фотка од новиот Daniel Wellington часовник :)

Се надеваме дека ќе можеме барем малку да придонесеме за насмевките на вашите лица со помош на Daniel Wellington :) Нашата акција со која можете да добиете попуст за секој нарачан DW часовник (или ремче:) трае до 30 април. Кликнете на DanielWellington.com и при нарачката внесете го кодот “skopjecasual” и ќе добиете 15% попуст :)

English translation at the end of the post.

image

image

image

image

I love the days that prove that happiness is in the small things. Getting together with friends, eating homemade cheesecake (thanx Sandra! :*), late night talks and a few photos from the new Daniel Wellington watch :)

We hope we can spread some joy to all of you with our latest collaboration with Daniel Wellington :) You can still get a 15% discount for every Daniel Wellington watch (or wristband :) if you enter the code “skopjecasual” while making your order at DanielWellington.com :) The offer is valid till 30th April!

Facebook CommentYou may also like